התקשרו עכשיו: 04-902-8800

היסטוריה

.אלפק נוסדה בשנת 1970

מוצריה הראשונים היו מכונות שקילה עבור חומרים שונים ובהספקים שונים. באותם ימים מעט מאוד חברות עסקו במשקלים אלקטרוניים ואלפק הייתה פורצת דרך על-ידי שימוש במתמרים אלקטרוניים שתחום הייצור של מתמרים אלו היה אז בחיתוליו למשקלים קטנים. ההצלחה במערכות שקילה לינאריות הייתה גדולה כאשר בין יתרונותיה איפוס אוטומטי של המשקל לפני כל מחזור ותיקון אוטומטי של המשקל בהתחשב בחומר הנמצא באוויר

ב-1980 אלפק החלה בפיתוח של מערכות שקילה קומבינטוריות, כאשר בתקופה זו היו קיימות בעולם חברות מעטות שעסקו בתחום זה. מכונות השקילה הקומבינטוריות של אלפק נחלו הצלחה גדולה ונמכרו בהצלחה באירופה ובארה"ב.

בהמשך נוספו מערכות של מילוי אבקות Auger filler ומערכות מילוי נוספות לתעשיות הכימית והפרמצבטית.

בכדי להשלים את קו המוצרים אלפק פיתחה בשנת 1985 מכונות אריזה מדגם GL-250, מכונה רובוסטית ואמינה שזכתה להצלחה רבה. לדגם זה נוספו דגמים משלימים נוספים כגון מכונות לאריזת שקיות עם תחתית מרובעת, מכונות לאריזת שקיות עם 4 פינות ומכונות לעבודה עם חומרי אריזה מסוג פוליאתילן.

בשנת 2009 חברת ליעד מערכות שקילה ובקרה רכשה את הפעילות והקניין הרוחני של אלפק, ומאז ליעד ממשיכה למכור את מוצרי אלפק, לתמוך במערכות הקיימות ולשרת את הלקוחות הוותיקים והחדשים.

בשנת 2018 הוכנסו למגוון המוצרים של אלפק מערכות סוף-קו כגון הכנסת אריזות .לקרטונים ומשטוח קרטונים

סגירת תפריט
IsraelUSA
נגישות
Call Now Button